Scag SVRXLII52V-38FXEFI
Merkki / malli
Scag SVRXLII52V-38FXEFI
Vuosimalli
2025
Sijainti
Jacksonville, Florida
Mascus ID
0A3B60AA
LISÄTIEDOT
Varastonumero
Valmistenumero
Y0200610
Lisätietoja
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Vride XL 52”
Pricing is serial number specific!
Features:
• 52"
• 38HP Kawasaki Gas Engine
• 6" cut height
• Duel 12gal fuel tank
• 11.6mph Forward speed
• Delivery Available
Width: 52 in