Scag SVRXLII61V-38FXEFI
Merkki / malli
Scag SVRXLII61V-38FXEFI
Vuosimalli
2025
Sijainti
Jacksonville, Florida
Mascus ID
5144D914
Valmistenumero
SCSVRXLII61V38FXEFI
Lisätietoja
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag Vride XL 61”
Call for sale price!
Features:
• 61"
• 38HP Kawasaki Gas Engine
• 6" cut height
• Duel 12gal fuel tank
• 11.6mph Forward speed
• Delivery Available
Width: 61 in