Scag SFC-21-7CV
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Perässäkäveltävät leikkurit
Merkki / malli
Scag SFC-21-7CV
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
11 h
Sijainti
St. Augustine, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
4E058540
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
S37006152M
Valmistenumero
SW2402564M
Moottorin teho
5,15 kW (7 hv)
Lisätietoja
Call today! 904-770-7559 to get mowing season started. New self-propelled 21" walk behind Kohler powered mower. This is a commercial unit for all of your residential customers that don't want the tire marks in their yards or on the side walk.
Width: 21 in
Call today! 904-770-7559
21" Self Propelled Mowing Cut