Scag SFC21-5CV
Vuosimalli
2025
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jacksonville, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
FD5BD5DB
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
SCSFC21052025
Moottorin teho
3,68 kW (5 hv)
Lisätietoja
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 Scag SFC21-5CV Features: • 1.5" - 4.5" height of cut • Bag, Mulch, or side discharge • 3-speed transmission • 4.25mph ground speed • 1-year commercial or 3-year/500 hours non commercial warranty • Delivery Available CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398 *PRICE IS SUBJECT TO CHANGE DUE TO AVAILABILITY AND MONTHLY PROMOTIONS. CONTACT ME TO ENSURE PRICING. TERRITORY RESTRICTIONS MAY APPLY.* Width: 21 in