Scag SFC30II-7CVS
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Perässäkäveltävät leikkurit
Merkki / malli
Scag SFC30II-7CVS
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
11 h
Sijainti
St. Augustine, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
923A19B3
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Varastonumero
S37006150M
Valmistenumero
S034D00567M
Moottorin teho
5,15 kW (7 hv)
Lisätietoja
See Seann ... Deere 904-815-1670. These machines are great. The large 30" Deck allows you to get in the narrow backyard gates and make a very professional cut. It's a must have if you're a landscaper or even for the residential customer who wants a nice cut and save time.
CALL 904-815-1670 and talk to Seann ... Deere or stop in.
7 h.p. Kohler Engine
30" Mowing Deck
Swivel Front Wheels
Bagger
Mulching Attachment and Plug
Cutting heights up to 5"