Scag SWZT-36H-14FS
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Perässäkäveltävät leikkurit
Merkki / malli
Scag SWZT-36H-14FS
Vuosimalli
2026
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jasper, Georgia
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
D01D4A19
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
Moottorin teho
10,3 kW (14 hv)
Lisätietoja
NEW SCAG SWZT 36" Hydro Drive
(Model # SWZT-36H-14FS)
-14HP Kawasaki FS Engine
-36" Hero Cutter Deck
-5.5 Gallon Fuel Capacity
-Drive System: Hydro-Gear ZT2800 Transaxle
-0% FOR 48 MONTHS FINANCING!
-ASK ABOUT CASH DISCOUNTS!
-AVAILABLE IN 48"($7,249), 52" ($7,649), & 61" ($7,999) Deck Sizes!
-We Take Trade Ins!
Message me for more information!
Adrian ... 36 in