Scag SWZT36H-14FS
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Perässäkäveltävät leikkurit
Merkki / malli
Scag SWZT36H-14FS
Vuosimalli
2025
Käyttötunnit
1 h
Sijainti
Jacksonville, Florida
Maa
Yhdysvallat
Mascus ID
86C5B0D1
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
Ei sisällä arvonlisäveroa
LISÄTIEDOT
Valmistenumero
SCSWZT36H052025
Moottorin teho
10,3 kW (14 hv)
Lisätietoja
CALL OR TEXT COLIN (904) 599-3398
Scag SWZT36-14
Features:
• Hydro Drive
• 36" Cutting Width
• 5.5gal Fuel Tank
• Up to 7mph
• Delivery Available
Width: 36 in