IMS MC1050-20T
Tulosta
INFO
Tuoteryhmä
Kuljettimet
Merkki / malli
IMS MC1050-20T
Vuosimalli
2024
Käyttötunnit
200 h
Erityistä
Uusi/Käyttämätön
Sijainti
Arnsdorf, Sachsen
Maa
Saksa
Yleisarvosana
Mascus ID
921D6992
HINTA
Toisessa valuutassa
Hinta
LISÄTIEDOT
Kokonaispaino
10 500 kg
Päästöluokka
Stage V
Moottori
C1.7
Moottorin valmistaja.
CAT
Toimitusehdot
EXW
Sertifikaatit
CE
Lisätietoja
raupenmobiles 20 m Haldenband
Gewicht ca. 10 t
Gurtbreite 1.050 mm
max. Abwurfhöhe ca. 7.900 mm
Achsabstand 20.000 mm
Beschickungshöhe 1.200 mm - 3.400 mm
Obere- und untere Sektion hydr. klappbar für den Transport
Motor: CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Abgasstufe V)
Engine CAT C1.7 (37 kW / 50 PS / Stage V)
operational lenght 20 m
discharge high max. 7.900 mm